Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Rusztowania aluminiowe do prac remontowo-budowlanych

Rusztowania aluminiowe do prac remontowo-budowlanych

Rusztowania budowlane często towarzyszą różnym pracom budowlanym, często widzimy je wokół budynków kiedy ekipy budowlane zajmują się elewacją, naprawami dachu.

Rusztowania mogą posiadać różną wysokość, mogą okalać cały budynek, mogą być to całe systemy posiadające barierki oraz schody. Zaletą rusztowania jakie obecnie są stosowane jest niska waga, najczęściej będą to rusztowania aluminiowe które można szybko zmontować na miejscu.

Rusztowania aluminiowe do prac remontowo-budowlanych

Bezpieczne rusztowania do prac na wysokości

Aby właściwie ustawić rusztowanie warto przygotować podłoże, oczywiście rusztowania możemy montować na podłożu nierównym, dostosować długości nóżek tak aby odpowiednio je wypoziomować. Rusztowania powinny stać na twardej powierzchni, często wykorzystuje się różnego rodzaju sposoby wsparcia rusztowania, mogą być to także specjalne, regulowane systemy które uniemożliwiają zapadanie się podstaw w glebie. Dodatkowo rusztowania mogą posiadać systemy podparcia, możemy montować je także do budynku.

Dostępne są także rusztowania jezdne, mogą być to rusztowanie o małej szerokości, które możemy przedstawić w zależności od miejsca prowadzonych prac. Często posiadają one podpórki, które zwiększają stabilność. Rusztowanie tego typu jest łatwe w transporcie, można stosować je w wielu miejscach. Zaletą jest możliwość uzyskania różnego rodzaju kształtu, mogą być to przykładowo rusztowania wąskie natomiast wysokie. W przypadku kiedy nie mam miejsca aby otoczyć całą elewację budynku wówczas mniejsze rusztowanie z systemem jezdnym będzie bardzo dobrym pomysłem. Może być to przykładowo system Boss Minimax, rusztowanie o szerokości 0,7 m które posiada możliwość ustawienia do wysokości 8 m.

Filmy budowlane które nie dysponują własnym rusztowanie mogą je wynajmować, często firmy zajmujące się wynajmem rusztowań mogą przywieźć ci na miejsce, złożyć a po wykonaniu prac odebrać ją od klienta. Na stronie internetowej https://rusztowania.rentals/boss-minimax/ możemy znaleźć informacje na temat przykładowego rusztowania które może zostać zastosowane. Nowoczesne rusztowania oferują bardzo dużą stabilność, są one bezpieczne do pracowników, posiadają barierki do których możemy przypiąć uprząż bezpieczeństwa.