Telefon : +485024539901 | Email: [email protected]

Kolczyki

Kolczyki

Kolczyki są elementem biżuterii, który jest znany już od czasów starożytnych. Jednakże to dopiero czasy współczesne dają pole do popisu dla firm zajmujących się ich produkowaniem. Również w naszej ofercie klienci mogą znaleźć taki element, jakim są właśnie kolczyki.

Wykonujemy kolczyki w bardzo wielu różnych wzorach, w bardzo różnej wielkości. Poza tym również nasze kolczyki są wytwarzane z bardzo zróżnicowanego kruszcu Mowa jest o kolczykach z białego złota, z żółtego złota, z platyny, srebra jak i innych materiałów. Istotnym elementem jest samo projektowanie kolczyków. Posiadamy własną pracownię, ale jednocześnie też posiadamy grupę projektantów, dla których tworzenie nowych wzorów kolczyków jest czymś inspirującym. Dla nas, a w szczególności dla naszych projektantów tworzenie nowych wzorów kolczyków to prawdziwa pasja, to prawdziwa sztuka, która powoduje, że klienci po prostu zachwycają się tym, co jest im oferowane. Oprócz bardzo wielu kształtów, oprócz bogatego wzornictwa, oprócz różnorodności zastosowanych przy produkcji kolczyków materiałów, bardzo istotnym elementem są także zastosowane zapięcia. Są one zróżnicowane, ale w odniesieniu do każdego z nich należy powiedzieć, że jest ono bardzo bezpieczne i tym samym klienci nie mogą mieć żadnych obaw, że kolczyki niepostrzeżenie się wypną z ucha i zgubią.

Nasze kolczyki są tworzone z miłością i idealnie pasują jako prezent z różnej okazji, są doskonałym elementem, za pomocą którego możemy po prostu sprawić komuś lub sobie przyjemność. Przy zakupie naszych kolczyków gwarantujemy najlepsze ceny, a tym samym możemy mówić o pełnym zadowoleniu każdego klienta.

Istotnym elementem odnoszącym się do naszych kolczyków jest fakt, że nieustannie tworzymy nowe wzory, wprowadzając na rynek coś nowego, coś dającego odmienność, wyróżnienie spośród wielu innych. Nasze kolczyki odznaczają się bardzo dużą trwałością, a poza tym również posiadają one stosowne certyfikaty, dzięki którym klienci mają pewność odnoszącą się do ich bardzo wysokiej jakości użytkowej.

Kolczyki

Kolczyki są elementem biżuterii, który jest znany już od czasów starożytnych. Jednakże to dopiero czasy współczesne dają pole do popisu dla firm zajmujących się ich produkowaniem. Również w naszej ofercie klienci mogą znaleźć taki element, jakim są właśnie kolczyki.

Obrączki ślubne

Nieodłączny element każdego ślubu. Obrączki, bo o nich tutaj mowa są tym elementem, o który niewątpliwie należy zadbać. Oferta obrączek na rynku jest bardzo bogata. To, co klient znajdzie w ofercie naszej firmy, na pewno jest w stanie zaspokoić jego wyobrażenia oraz potrzeby.

Pierścionki

Jednym z kluczowych i wartych bliższego poznania elementów naszej oferty są pierścionki. Kojarzyć się nam one mogą w głównej mierze z takim wydarzeniem, jakim są zaręczyny. Jednakże oczywiście nasze pierścionki nadają się na bardzo różne okazje.