Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Unikatowy dom weselny w Krakowie i okolicach? Poziom 511 Design Hotel & Spa!

Unikatowy dom weselny w Krakowie i okolicach? Poziom 511 Design Hotel & Spa!

Wybierając dom weselny w okolicach Krakowa, trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych kwestii. Ważne jest jego położenie, wielkość czy łatwy dojazd, ale także odpowiednie warunki pobytu dla gości.

Zwrócić uwagę trzeba również na restaurację i jakość podawanych potraw, a także wystrój sali, ogólny wygląd obiektu oraz okolicę, w której się znajduje. Nie bez znaczenia jest także profesjonalny i pomocny personel oraz atrakcyjna cena, adekwatna do jakości oferty. 

Czy jednak da się znaleźć miejsce, które nie rozczaruje państwa młodych w żadnej z wyżej wymienionych kwestii? Zdecydowanie tak – wystarczy tylko przyjrzeć się bogatej i atrakcyjnej ofercie Poziom 511 Design Hotel & Spa. To sala weselna w okolicach Krakowa, oferująca szereg atrakcji i dodatkowych opcji najwyższej klasy, dostępnych w konkurencyjnych cenach. 

Najpiękniejszy dom weselny w Krakowie i okolicach

Każda osoba, która brała udział przy organizacji wesela w Krakowie, bez wątpienia wie, jak skomplikowane jest to przedsięwzięcie. Znalezienie odpowiednio wyglądającego miejsca to wyzwanie, nie mówiąc o jego obsłudze, wielkości sali, jedzeniu czy atrakcjach. Na szczęście profesjonalna obsługa Poziomu 511 Design Hotel & Spa ma ogromne doświadczenie i doskonale wie, jak dopasowywać ofertę do indywidualnych oczekiwań klientów. 

Poziom 511 Design Hotel & Spa dysponuje salą weselną w okolicach Krakowa, w której trudno się nie zakochać. Nowoczesne wnętrza pełne są przeszkleń, dzięki którym wydają się jeszcze większe. Wszędzie dominują naturalne i eleganckie barwy, takie jak czerń, biel czy szarości, a samo miejsce zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach pod względem nieszablonowych, oryginalnych rozwiązań architektonicznych. Zdjęcia oraz bogatą ofertę tego obiektu znaleźć można na stronie https://www.poziom511.pl/kategorie/_wesele_w_sercu_natury

Restauracja na wesele w Krakowie, która zachwyca oferowanymi smakami

Dom weselny w Krakowie i okolicach, Poziom 511 Design Hotel & Spa, jest doskonałą propozycją dla miłośników wyśmienitej kuchni. Skorzystać tam można ze stylowej sali restauracyjnej, zarządzanej przez dwóch doświadczonych szefów kuchni – Pawła Jaworskiego oraz Krzysztofa Harasa. Ten duet zabierze wszystkich gości w podróż po niesamowitych doznaniach smakowych, które pozostają w pamięci na bardzo długo. 

To najlepsza restauracja na wesele w Krakowie i okolicach, jaką można wybrać. Pomieści nawet do 90 osób, dzięki czemu państwo młodzi będą mogli spędzić najważniejszy wieczór swojego życia w gronie bliskich im osób. Samo pomieszczenie jest eleganckie i przestronne, a stanowiące element wystroju tkaniny wysokiej klasy pozwalają na zmianę aranżacji zgodnie z gustem organizatorów. 

Plenerowe wesele w Krakowie? Dla Poziomu 511 Design Hotel & Spa to nie problem

Wesele w Krakowie czy jego okolicach nie musi jednak zawsze odbywać się na tradycyjnej sali weselnej. Doskonale sprawdzi się tu też rozwiązanie plenerowe, które Poziom 511 Design Hotel & Spa ma w swojej ofercie. Państwo młodzi mogą skorzystać z transparentnego namiotu, znajdującego się na przepięknej polanie ośrodka. Otoczenie jurajskich, wapiennych skał oraz widok przepięknych Tatr nada każdemu wydarzeniu unikatowego charakteru. To niepodważalny dowód na to, że czasem sale weselne w Krakowie lepiej wymienić na bliskość natury i naturalne piękno otoczenia.

Niesamowicie bogata oferta Poziomu 511 Design Hotel & Spa. Wesele w Krakowie to dopiero początek

Wybierając sale weselne w Krakowie, warto stawiać na doświadczenie oraz indywidualne podejście oferowane przez profesjonalny zespół. Właśnie to swoim gościom oferuje Poziom 511 Design Hotel & Spa, choć oferta tego miejsca skrywa o wiele więcej. W obiekcie bowiem bez problemu przyjmowani są także goście indywidualni oraz biznesowi. Do wykorzystania pozostaje w pełni wyposażona sala konferencyjna, a także strefa wellness i SPA. 

Wspaniałe położenie Poziomu 511 Design Hotel & Spa gwarantuje także długą listę atrakcji dodatkowych, z których korzystać mogą goście. Szczególnie kusząca jest m.in. bliskość licznych szlaków pieszych i rowerowych, jak również 20-metrowy basen z wodą źródlaną czy możliwość gry w golfa, wycieczki offroadowe lub lot balonem  czy nawet helikopterem.