Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Niezbędne wskazówki, których potrzebujesz, aby rzucić palenie już dziś

Niezbędne wskazówki, których potrzebujesz, aby rzucić palenie już dziś

Każdy palacz od czasu do czasu próbował rzucić palenie i przekonał się, że może to być bardzo trudne.

Możesz zwiększyć swoje szanse na sukces, mając wsparcie i sztuczki, które pomogą Ci, gdy tego potrzebujesz.Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby stworzyć solidny plan walki z paleniem.Spróbuj stworzyć listę powodów, dla których odchodzisz. Trzymaj to pod ręką. Ta lista będzie służyć jako przypomnienie wszystkich rzeczy, które otrzymujesz, rzucając na dłuższą metę. Za każdym razem, gdy poczujesz potrzebę palenia, spróbuj dobrze przyjrzeć się swojej liście, a pomoże ci to trzymać się swojego planu.Kiedy pokusa zapalenia przytłacza cię, stosuj taktyki przeciągania, aby zmusić się do czekania. Mówiąc sobie, że wrócisz za dziesięć minut, aby sprawdzić, czy nadal chcesz papierosa, zwykle unikniesz głodu. Jeśli to nie zadziała za pierwszym razem, powtarzaj ten krok, aż zadziała.Kiedy po raz pierwszy próbujesz rzucić palenie, staraj się unikać miejsc, które kojarzą ci się z paleniem. Może to oznaczać trzymanie się z dala od ulubionego baru lub miejsca dla palących w pracy. Trzymanie się z dala od tych miejsc oznacza również trzymanie się z dala od pokus, co może być bardzo ważne, gdy po raz pierwszy próbujesz rzucić palenie.Rozpoczęcie programu ćwiczeń to świetny sposób na wsparcie siebie, gdy próbujesz rzucić palenie. Za radą lekarza zrelaksuj się, zwłaszcza jeśli od wielu lat nałogowo palisz. Niezbędne wskazówki, których potrzebujesz, aby rzucić palenie już dziś

Ćwiczenie to pomoże ci nie tylko naprawić niektóre szkody, jakie palenie wyrządziło twojemu ciału, ale także jest świetnym środkiem łagodzącym stres.Jeśli rzucenie palenia zimnego indyka nie jest możliwe, uzupełnij swoje próby produktami zastępującymi nikotynę, takimi jak guma nikotynowa lub plastry.

Produkty te dostarczają Twojemu organizmowi nikotyny bez konieczności używania papierosów, pomagając uniknąć objawów odstawienia, jednocześnie przełamując nałóg palenia.Zwiększ swoje szanse na pomyślne rzucenie palenia, dzieląc się swoim planem z bliskimi i przyjaciółmi, którzy wspierają rzucenie palenia. Zachęta, które otrzymujesz, może zapewnić dodatkową motywację podczas trudnych sytuacji, a mówienie ludziom o rzuceniu palenia pomoże ci zachować większą odpowiedzialność. Miej w gotowości kilka osób, do których możesz wezwać rozproszenie uwagi, gdy tylko poczujesz ochotę.Zawsze pamiętaj, że zaciągnięcie kolejnego papierosa ma tylko jeden skutek. Efektem tego jest ponowne palenie na takim poziomie, na jakim byłeś, aż do momentu, gdy nałóg cię okaleczy i będziesz umierał w szpitalu. To przerażająca prawda, która pomoże ci pozostać na dobrej drodze.Jeśli zrezygnowałeś wcześniej, nie zakładaj, że cokolwiek próbowałeś, nie zadziałało. Jeśli stosowanie plastra pozwoliło ci wytrzymać trzy tygodnie bez palenia, zamiast tego zastanów się, co spowodowało, że zapaliłeś się ponownie w czwartym tygodniu. Zaplanuj swoją następną próbę, mając świadomość i optymizm, że łatka pozwoli ci przetrwać trzy tygodnie, a następnie przygotuj dodatkowy plan na przetrwanie czwartego tygodnia.Aby uzyskać najlepsze wyniki, zastąp nawyk palenia nową klasą fitness lub aktywnością fizyczną. Ćwiczenia to skuteczny sposób na oderwanie się od głodu, a także uwalniają dobre substancje chemiczne, które mogą poprawić nastrój podczas ćwiczeń. Ćwiczenia są korzystne również w inny sposób; może zminimalizować skutki zmian metabolizmu, które zachodzą po rzuceniu palenia, co może pomóc w powstrzymaniu dodatkowego przyrostu masy ciała, którego czasami doświadczają ludzie, którzy rzucają palenie.Prawdą jest, że większość palaczy próbowała rzucić palenie i co najmniej raz poniosła porażkę. Istnieje wiele powodów ich niepowodzeń, ale możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na sukces, ucząc się od innych i korzystając ze wskazówek takich jak te w powyższym artykule, aby pozostać na dobrej drodze i ostatecznie osiągnąć sukces i w końcu zostać niepalącym.