Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

W jaki sposób dobrze nosić złotą biżuterię?

W jaki sposób dobrze nosić złotą biżuterię?

Złota biżuteria to klasyka gatunku, która przyciąga niezmiennie od lat, a kruszec jest wykorzystywany nie tylko w celach wzmocnienia wizerunku, ale również przy transformacji zgromadzonego kapitału.

W jaki sposób dobrze nosić złotą biżuterię, a szczególnie złote zawieszki do bransoletek oceniane za hit sezonu 2018/2019 bardzo chętnie noszony przez grona celebrytów w przestrzeni międzynarodowej. Złoto może faktycznie kojarzyć się z przepychem, ale również z lekką ekstrawagancją, szlachetnym statusem. Złoto dominuje najczęściej w stylizacjach wieczorowych, ale raczej jako skromny dodatek. Przesadzanie z jakąkolwiek biżuterią nigdy nie służy użytkownikowi.

Dlaczego? Z prostego powodu. Narażasz się na śmieszność w towarzystwie, a także na zniesienie uczucia symetrii w budowaniu prawidłowego wizerunku. Przede wszystkim złota biżuteria nie lubi konkurencji ze strony innych kamieni szlachetnych, półszlachetnych, co warto uwzględnić przy tworzeniu unikalnych, wieczorowych kreacji. Jedna zawieszka ze złota, naszyjnik, bransoletka z dodatkowymi złoceniami to absolutnie obowiązkowy element. Nie przesadzaj jednak zbyt mocno ze zdobieniami. Wywołują odwrotny skutek. Złota nie zaleca się łączyć ze srebrnymi odmianami biżuterii damskiej. Złoto i srebro to najpopularniejsze elementy produkcji biżuterii, ale w połączeniach zawodzą, szczególnie wieczorowych. W codziennych stylizacjach można oczywiście coś wprowadzić, ale bez nadmiernego nasycenia. Kompletowanie złotej biżuterii rozpoczynaj zawsze od ulubionego dodatku, a nie od całego kompletu, aby przekonać się, czy faktycznie złoto pasuje do twojej urody. W razie pomyłki nie tracisz wiele, ponieważ większość dobrych sklepów jubilerskich prowadzi również skup złota, kamieni szlachetnych, co pozwala na pozbycie się już nielubianych akcesoriów ze szkatułki. Praktyka i trendy w modzie damskiej pokazują, że kompletowanie pełnych złotych zestawów biżuterii się nie sprawdza. Lepiej postawić na droższy pierścionek, ewentualnie bransoletkę, która będzie stanowiła jedyny, kluczowy dodatek do praktycznie każdej części garderoby. To oczywiście tylko jedna z konkretnych strategii tworzenia wizerunku. Złoto najbardziej pasuje do kobiet w średnim wieku, a nie dla młodszych, co pokazują wyraźnie branżowe statystyki.

Młode kobiety powinny otaczać się raczej energetycznymi kamieniami półszlachetnymi, ewentualnie postawić na złote zawieszki do bransoletek dla podkreślenia bardziej dziewczęcej urody. Delikatna złota zawieszka do bransoletki nie zaburza całej stylizacji. Najlepiej ze złota wyglądaj łańcuszki właśnie z oryginalnymi zawieszkami, naturalnie pierścionki. W Polsce następuje dominacja złota przy zaręczynach. Złoto z diamentem wygląda wyśmienicie, a diament kulturowo ma podobno przynosić szczęście. Nie dziwi zatem chęć kobiet do sięgnięcia po takie zestawy biżuterii. Ciekawy wisiorek ze złota może podkreślić nawet figurę po odpowiednim dopasowaniu głębszego dekoltu. Dobrze położy wisiorek zbiera uwagę i umożliwia uzyskanie ciekawych konfiguracji z rozkloszowanymi sukienkami. Złota biżuteria dobrze radzi sobie z czernią oraz bielą. To zatem uniwersalny dodatek, niezależnie od charakteru kobiety.

Czy złoto pasuje tylko kobietom? Niekoniecznie. Złota biżuteria trafia również do mężczyzn, ale dyskretnie. Zaledwie to spinek, czy jako bransoletka. Z lepszych sklepów internetowych związanych ze światem złota można polecić działalność Manzuko.com zorientowaną na pomoc artystom poszukującym unikalnych dodatków do własnych projektów. Tworzenie złotej biżuterii to praktycznie pewien pomysł na biznes ze względu na ogromny popyt. Złoto charakteryzuje się poza tym wieloma unikalnymi odcieniami. Najpopularniejsze z nich to złoto białe oraz żółte. Można jednak spotkać nawet złoto różowe pięknie wyglądające w młodzieżowych stylizacjach. Czy uwzględnisz porady z artykułu i zainteresujesz się złotymi dodatkami (biżuterią) do podkreślenia urody? Pamiętaj, aby zawsze ocenić oryginalność złota. W wielu przypadkach rynek zalewają podróbki.