Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Jaką biżuterię wybrać na prezent?

Jaką biżuterię wybrać na prezent?

Ozdobą każdej panie są bez wątpienia kolczyki srebrne, każda kobieta ma dużo par kolczyków na każdą szansę. Jedne kobiety uwielbiają długie kolczyki zwisające wzdłuż szyi, inne będą natomiast wolały, niewielkie nie rzucające się w oczy.

Z pewnością uniwersalne będą prosto kolczyki druciane w kształcie koła. Z pewnością kolczyki należy dobrać do fryzury, jak również reszty garderoby. Z pewnością dużą uniwersalnością charakteryzowały się będą kolczyki, dzięki nim panie będą mogły ubierać się w sposób uniwersalny. Często kolczyki posiadają różnego rodzaju kamienie, często są to kamienie półszlachetne, które mogą przyjmować różne kolory. Podczas wyboru biżuterii, powinniśmy pamiętać o zachowaniu jednego stylu we wszystkich elementach. Tradycyjne korale nie będą pasowały do biżuterii o nowoczesnych kształtach lub również kolczyków o wymyślnym kształcie. Tego typu połączenie może sprawić, że biżuteria nie będzie ze sobą współgrała. Zasada ta dotyczy też ubrań zaczynając do wieczorowych strojów pasuje do nich tylko biżuteria srebrna klasyczna. Jeśli jednak chcemy być oryginalni, zamiast łączyć ze sobą wiele rozmaitych elementów z rozmaitych kompletów, może lepiej jest wybrać jeden większy element jak również właściwie go wyeksponować na naszym ubiorze.

Z pewnością do sukni wieczorowej można dobrać ładną kolię,

z kamieniami, można wybierać spośród biżuterii srebrnej i złotej. Oczywiście złoto może być w kolorze żółtym i srebrnym. W zależności do jakiego rodzaju biżuterii chcemy je dobrać wybierzemy właściwy, pasujący kolor. Do metali szlachetnych można wybrać różne kamienie, takie jak przykładowo topaz, który jest bardzo popularnym i cenionym kamieniem jubilerskim, który może być ozdobą każdego kompletu biżuterii. Jego nazwa pochodzi z greckiego „topazios” czyli poszukiwać, kamień znajdowano na biżuterii wytarzanej tysiące lat temu. Jest ceniony ze względu na jego wyjątkowy wygląd. Ma kolor niebieski czy też zielony. Oczywiście najbardziej cenione są kamienie o najwyższej czystości. Są doskonałym uzupełnieniem biżuterii z metalów białych i srebrnych.