Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Twoi dlużnicy, nie traktują poważnie swoich zobowiązań?

Twoi dlużnicy, nie traktują poważnie swoich zobowiązań?

Żaden z twoich dłużników, pomimo umowy lub nawet jej prolongaty nie traktuje poważnie swoich zobowiązań a ty nie masz już żadnego pomysłu na to jak odzyskać swoje pieniądze? Oczywiście takie sytuacje nie są niczym odosobnionym, zwłaszcza w czasach takich jak dzisiejsze kiedy wiele osób i firm, a także kontrahentów starają się być wobec nas nieuczciwi.

Pewnie, że nie możemy im na to pozwolić i zaraz po ustaleniu terminu spłaty konkretnej faktury, zobowiązania, raty pożyczki lub innych długów względem naszej osoby lub firmy, rozpocząć odpowiednie i najbardziej wskazane w tym aspekcie działania. Zazwyczaj tym co powinniśmy jeszcze zrobić, pozostaje uzyskanie tytułu wykonawczego który de facto ma nam w tym nie tylko pomóc, ale stanowić podstawę do egzekwowania naszych pieniędzy. Część osób stara się jeszcze skorzystać z usług firm windykacyjnych, ale tutaj raczej nie liczmy na to iż coś z nimi uda się uzyskać, ich skuteczność jest zdecydowanie za niska by przeciągać w czasie decyzję o udaniu się do komornika. Mało tego, wielu dłużników już po pierwszej informacji o tym, że może dojść do egzekucji komorniczej może się zdecydować na zwrot należnych nam pieniędzy, z obawy przed większymi kosztami które taka egzekucja generuje podobnie jak dużym prawdopodobieństwem utraty majątku. Zatem śmiało można powiedzieć, że niemal natychmiastowe przekazanie naszej sprawy, do odpowiedniego komornika to nie tylko decyzja słuszna ale też taka jaka ma akurat uzasadnione podstawy.

Twoi dlużnicy, nie traktują poważnie swoich zobowiązań?

Czym zajmuje się komornik?

Wielu z nas w dalszym ciągu nie miało okazji spotkać się z komornikiem, korzystać z jego usług czy wręcz mieć określoną wiedzę na temat tego czym się on zajmuje. Dlatego pod adresem internetowym dobry komornik warszawa praga, mamy ku temu świetną okazję a nawet bliższe przyjrzenie się temu, kim jest komornik z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo jeżeli takiego poszukujemy, to mamy możliwość jego nie tylko znalezienia, ale wręcz niemal natychmiastowego zgłoszenia się w jasno sprecyzowanym do tego celu i uzyskania z jego strony niezbędnego wsparcia.