Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Pozbądź się nieszczęść związanych ze sprzedażą dzięki tym poradom dotyczącym nieruchomości

Pozbądź się nieszczęść związanych ze sprzedażą dzięki tym poradom dotyczącym nieruchomości

Pomyślna sprzedaż domu polega na zrobieniu wszystkiego, co możliwe, aby przyciągnąć uwagę kupującego i skupić ją na swojej nieruchomości.

Kupujący często oglądają codziennie kilka domów, a Twoja rezydencja musi się wyróżniać, jeśli chcesz przyciągnąć wiele rozsądnych ofert. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zdobyć przewagę nad konkurencją.Sprzedając dom, usuń wszystko, co ma charakter osobisty. Potencjalni nabywcy chcą mieć możliwość wyobrażenia sobie domu jako własnego. Tak więc ostatnią rzeczą, jaką muszą zobaczyć, są zdjęcia lub pamiątki. Jeśli to możliwe, ogranicz również meble do minimum. W ten sposób tworzysz pustą przestrzeń, którą potencjalny właściciel domu może wypełnić własnymi rzeczami.Jeśli czekasz ze sprzedażą domu: może do czasu, gdy rynek trochę się poprawi; lub dlatego, że nie możesz znaleźć nabywcy, wyremontuj! Wyłóż ponownie płytki w przedpokoju, posadź kilka kwitnących krzewów, zdobądź nowe szafki do kuchni. Sprawi to, że dom będzie bardziej atrakcyjny i będzie wart więcej, gdy znajdziesz nabywcę. Oczywiście, jeśli sam wykonasz tę pracę, zyskasz jeszcze większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki!Przed wystawieniem domu na sprzedaż u Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, chcesz się upewnić, że wszystkie plamy i zapachy zwierząt zostały usunięte. Zapach zwierząt jest ogromną przeszkodą przy sprzedaży domu. Użyj spryskiwacza z jedną częścią nadtlenku wodoru (z drogerii) i trzema częściami wody. Spryskaj dotknięte obszary i wyczyść. Pozbądź się nieszczęść związanych ze sprzedażą dzięki tym poradom dotyczącym nieruchomości

Pozwala to pozbyć się zapachów zwierząt i wielu plam.Aby przekonać poważnego, wykwalifikowanego nabywcę, który jest na skraju zaakceptowania Twojej oferty do podjęcia decyzji, pozwól mu dosłownie spać i przypieczętować wykropkowaną linię! Jeśli potencjalny klient oczywiście chce twojego domu, ale po prostu ma zimne stopy, pozwól mu spędzić w nim noc, a są szanse, że do rana zdecydują się na zakup!Sprzedając, utrzymuj swój dom w stanie gotowym, aby przyciągnąć kupujących.

Ludzie, którzy rozważają zakup, chcą móc wyobrazić sobie siebie w domu. Ciepły dom wciąż wypełniony obrazami i umeblowaniem pozwoli potencjalnemu nabywcy zobaczyć swoje przedmioty zamiast twoich. Zimna, pusta, sterylna posiadłość nie zachęca do życia.Na rynku w dół poświęć trochę czasu i spróbuj wynegocjować prowizję swojego brokera. Podczas targów kupujących być może będziesz musiał wycenić swój dom niżej niż normalnie mógłbyś za niego otrzymać. Współpracuj ze swoim brokerem i sprawdź, czy jest on skłonny negocjować wysokość swojej prowizji. Zrób to, gdy nadal decydujesz się na brokera, abyś mógł przejść dalej, jeśli ktoś nie chce się ruszyć.Większość kupujących może docenić przestronne, schludne podwórko, zwłaszcza na obszarach podmiejskich, gdzie trawniki są zwykle mniejsze. Aby Twoje podwórko wyglądało na większe i bardziej atrakcyjne, usuń wszystkie meble ogrodowe, konstrukcje do zabawy dla dzieci lub sprzęt sportowy. Jeśli masz basen lub spa, upewnij się, że jest dobrze utrzymany. Na koniec posprzątaj po swoich zwierzętach, usuwając zabawki, budy i odpady.Wybierając agenta nieruchomości, rozejrzyj się po swojej okolicy po znakach „na sprzedaż”. Zobacz, którzy agenci lub firmy mają największą obecność, a które najszybciej przestawiają się z „na sprzedaż” na „sprzedane”. Najlepszym wyznacznikiem zdolności agenta do sprzedaży twojego domu jest możliwość sprzedaży innych domów, takich jak twój.Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się z tłumu. Kupujący nie tylko muszą pamiętać o Twojej nieruchomości, ale także muszą być na tyle podekscytowani, aby złożyć na nią ofertę. Informacje zawarte w tym artykule pomogą Ci rozpocząć drogę do sukcesu w sprzedaży domu.