Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Świetne sztuczki i wskazówki dotyczące korzystania z iPada

Świetne sztuczki i wskazówki dotyczące korzystania z iPada

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość ludzi posiada iPada, a dreszczyk emocji, jaki daje to urządzenie, to nic innego jak zastrzyk adrenaliny! Jednak jako pierwszy użytkownik może być trudno dokładnie wiedzieć, jak naprawdę działa iPad.

Poniższy artykuł dostarczy Ci kilku świetnych wskazówek, jak Twój iPad może działać lepiej dla Ciebie.Aby chronić poufne dane, iPad ma funkcję, która usunie wszystkie dane, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie dziesięć razy. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do Ustawień i kliknij Blokada kodem; następnie kliknij Wymaż dane. Ta funkcja prywatności przywróci iPada do domyślnych ustawień fabrycznych.Korzystaj ze skrótów, aby wysyłanie wiadomości było dziecinnie proste. Na przykład dwukrotne dotknięcie spacji podczas wpisywania zdania może dodać kropkę ze spacją po nim. Wyeliminuje to potrzebę ręcznego robienia tego i da ci więcej czasu na wysyłanie większej liczby wiadomości do znajomych.Twój iPad nie będzie ładowany przez port USB, chyba że masz port o dużej mocy. Porty o dużej mocy zwykle znajdują się z tyłu komputera stacjonarnego, a większość laptopów ich nie ma. Oznacza to również, że stacje dokujące USB nie będą ładować iPada, chyba że masz zasilaną stację dokującą.Do iPada nie jest dołączona instrukcja obsługi, ale czasami warto ją mieć. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ustawić konkretną funkcję na iPadzie, pomocna może być instrukcja obsługi. Aby otrzymać kopię, po prostu odwiedź witrynę Apple. Znajdziesz tam wersję PDF, którą można łatwo pobrać.Czy chcesz zlokalizować swojego iPada, jeśli zostanie zgubiony? Następnie musisz przejść do iCloud, przechodząc do Ustawień, a następnie iCloud. Umieść swój identyfikator Apple ID i w miejscu, w którym jest napisane „Znajdź mojego iPada”, kliknij przycisk, aby go włączyć. Tak więc, jeśli zgubisz urządzenie, wystarczy przejść do iCloud.com.Połączenia wideo to doskonała funkcja iPada. Czy wiesz, że możesz przenieść obraz w obrazie w lepsze miejsce? Najpierw rozpocznij rozmowę wideo na iPadzie. Następnie wystarczy dotknąć okna i przeciągnąć je po ekranie palcem. Pomoże to uzyskać lepszy obraz tematu.Dostosuj jasność, aby oszczędzać baterię. Świetne sztuczki i wskazówki dotyczące korzystania z iPada

Po wybraniu automatycznej jasności urządzenie dostosuje się do oświetlenia w Twoim otoczeniu.

Zapobiega niepotrzebnemu rozładowywaniu baterii w warunkach silnego oświetlenia. Może mieć duży wpływ na żywotność baterii między ładowaniami. Obszar ustawień iPada ma kontrolę nad tym w obszarze Jasność i Tapeta.Istnieje wiele wstępnie załadowanych aplikacji, z których prawdopodobnie nigdy nie będziesz korzystać. Niektórych z nich nie można usunąć. Utwórz folder dla tych aplikacji i umieść go u dołu ekranu głównego. To zwalnia miejsce, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać dostęp do faktycznie używanych aplikacji.Korzystaj z folderów. Aby to zrobić, po prostu dotknij i przytrzymaj aplikację, aż aplikacja się trzęsie. Gdy to zrobisz, przeciągnij tę aplikację na ikonę i zwolnij. Spowoduje to utworzenie folderu zawierającego obie Twoje aplikacje. Nazwa folderu będzie zależeć od kategorii aplikacji. Jeśli jednak nie podoba Ci się ta nazwa, możesz ją zmienić.Twój iPad może zapewnić Ci wspaniałe możliwości w świecie technologii. Jednak cuda, które ma do zaoferowania to małe urządzenie firmy Apple, możesz odblokować tylko wtedy, gdy wiesz, jak korzystać z iPada. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i wskazówkami z tego artykułu, a zobaczysz, o ile łatwiej jest korzystać z tego urządzenia.