Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Jak przechowywać jabłka zimą?

Jak przechowywać jabłka zimą?

Jabłka są owocami, z których z powodzeniem możemy korzystać przez cały rok. Są one bogatym źródłem różnego rodzaju witamin oraz minerałów. To powoduje, że jabłka są w naszym kraju bardzo cenione.

Jednocześnie też ich hodowla nie jest bardzo wymagająca, co powoduje zwiększenie ich popularności. Jabłka to owoce, które można przechowywać nawet przez zimę. Niemniej jednak mimo wszystko mogą one ulec zepsuciu jeśli przechowywane są zbyt długo lub też jeśli przechowywane są w niewłaściwych warunkach. Mając na uwadze chęć jak najdłuższego zachowania świeżości jabłek, warto swoje oczy oraz swoją uwagę skierować na produkt o nazwie FruitSmart. Powodem tego jest fakt, iż jest to nowoczesny środek, dzięki któremu realne jest przedłużenie świeżości różnych warzyw oraz owoców, w tym właśnie różnych odmian jabłek. FrutiSmart to środek bezpieczny, jak najbardziej legalny w zastosowaniu, a do tego również środek, który nie jest zbyt drogi.

Jego aplikacja owocom jest stosunkowo prosta i nie wymaga prowadzenia żadnych specjalnych operacji ani też bardzo szczególnych warunków lokalowych. Tutaj wystarczy szczelne pomieszczenie chłodnicze.

Ważne, aby jabłka były zebrane w optymalnej fazie swojej dojrzałości. Przed podaniem preparatu można je jeszcze przechowywać w chłodni przez siedem dni jeśli temperatura nie przekracza 10 stopni lub trzy dni jeśli jest wyższa niż wskazane 10 stopni. Ilość środka FruitSmart, który będzie zastosowany oscyluje pomiędzy wartościami 0,037 i 0,068 g na każdy metr sześcienny pomieszczenia chłodniczego. Jeśli ktoś zainteresowany jest większą ilością informacji na temat tego produktu, jak najbardziej powinien zajrzeć na stronę internetową jak przechowywać jabłka. Tam można przekonać się o tym, iż jest to obecnie najlepszy sposób na to, aby na dłużej zachować świeżość oraz walory odżywcze hodowanych jabłek. Warto także zaznaczyć, że ów środek z powodzeniem może być stosowany także w odniesieniu do innych warzyw oraz innych rodzajów owoców.