Telefon : +485024539901 | Email: info@roseline.com.pl

Nie trzymaj kart kredytowych w portfelu

Nie trzymaj kart kredytowych w portfelu

Dzisiejsza ekonomia sprawia, że ​​naprawdę musisz być mądry, jak wydajesz każdy grosz.

Karty kredytowe to świetny sposób na robienie zakupów, których w innym przypadku nie mógłbyś zrobić, ale niewłaściwie używane mogą bardzo szybko wpędzić Cię w kłopoty finansowe. Przeczytaj kilka świetnych wskazówek dotyczących mądrego korzystania z kart kredytowych.Aby podjąć najlepszą decyzję dotyczącą najlepszej dla Ciebie karty kredytowej, porównaj oprocentowanie spośród kilku opcji kart kredytowych. Jeśli karta ma wysokie oprocentowanie, oznacza to, że zapłacisz wyższe odsetki od niespłaconego salda karty, co może być prawdziwym obciążeniem dla Twojego portfela.Jeśli masz słaby kredyt i chcesz go naprawić, rozważ przedpłaconą kartę kredytową. Ten rodzaj karty kredytowej można zwykle znaleźć w lokalnym banku. Możesz używać tylko pieniędzy, które załadowałeś na kartę, ale jest ona używana jako prawdziwa karta kredytowa, z płatnościami i wyciągami. Dokonując regularnych płatności, naprawisz swój kredyt i poprawisz swoją zdolność kredytową.Świetnym sposobem na zarządzanie odnawialnymi płatnościami kartą kredytową jest rozglądanie się za najkorzystniejszymi stawkami. Poszukując niskooprocentowanych ofert na nowe karty lub negocjując niższe stawki z istniejącymi dostawcami kart, masz możliwość uzyskania znacznych oszczędności każdego roku. .Nie wahaj się zapytać o niższe oprocentowanie. Jeśli masz historię w firmie obsługującej karty kredytowe i dokonujesz płatności na czas, możesz poprosić o lepszą stawkę. [IMG alt=”FinansowyPuls.pl – Trzymaj rękę na finansowym pulsie!” href=”https://finansowypuls.pl/”]

Odebranie telefonu może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje stopy procentowe.Nie zapisuj kodu PIN ani hasła w miejscu, w którym inni mogą je zobaczyć.

Ważne jest, abyś znał swoje hasło i był jedynym, który ma do niego dostęp. Jeśli zapiszesz go i trzymasz obok karty, będzie to tak, jakby ktoś dał komuś zaproszenie do popełnienia oszustwa.Jeśli nie możesz otrzymać karty kredytowej z powodu niepełnej historii kredytowej, nie przejmuj się. Nadal istnieje kilka opcji, które mogą być dla Ciebie całkiem wykonalne. Bezpieczna karta kredytowa jest znacznie łatwiejsza do zdobycia i może pomóc w bardzo skutecznym odbudowaniu historii kredytowej. Za pomocą zabezpieczonej karty wpłacasz określoną kwotę na konto oszczędnościowe w banku lub instytucji pożyczkowej – często około 500 USD. Kwota ta staje się Twoim zabezpieczeniem konta, co sprawia, że ​​bank chętnie z Tobą współpracuje. Używasz karty jak zwykłej karty kredytowej, utrzymując wydatki poniżej tego limitu. Ponieważ odpowiedzialnie opłacasz miesięczne rachunki, bank może podjąć decyzję o podniesieniu limitu i ostatecznie zamianie konta na tradycyjną kartę kredytową.Karta kredytowa, której używasz do robienia zakupów, jest bardzo ważna i powinieneś spróbować użyć takiej, która ma bardzo mały limit. To dobrze, ponieważ ograniczy ilość środków, do których złodziej będzie miał dostęp.Nie umieszczaj numeru karty kredytowej na niczym widocznym publicznie. Dotyczy to odwrotnej strony pocztówek, zewnętrznej strony kopert oraz publicznie widocznych (i niezabezpieczonych) obszarów serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn i Twitter. Udostępnianie informacji w poczcie lub w mediach społecznościowych może prowadzić do poważnej kradzieży kredytu.Jak wspomniano wcześniej, naprawdę nie masz innego wyboru, jak być inteligentnym konsumentem, który odrabia pracę domową w tej gospodarce. Wszystko wydaje się tak nieprzewidywalne i niepewne, że najmniejsza zmiana może obalić świat finansów każdego człowieka. Mamy nadzieję, że ten artykuł wskaże Ci właściwą drogę, jeśli chodzi o korzystanie z kart kredytowych we właściwy sposób!